Gaukite svetainės kūrimo pasiūlymą!

Susisiekite su mūsų kvalifikuotais specialistais, kurie pateiks Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą interneto svetainės sukūrimui.

Turime ilgametę patirtį kuriant įvairaus sudėtingumo internetines svetaines. Taikydami šiuolaikiškus sprendimus, visuomet stengiamės pasiekti maksimalių rezultatų. Siūlome visą paslaugų paketą - nuo idėjos iki svetainės sukūrimo, talpinimo bei tinkamo jos veikimo užtikrinimo.

Analitika telefone

Jūsų įmonės tinklapis - tai Jūsų vizitinė kortelė internete, padedanti pritraukti ir sudominti potencialius klientus ar verslo partnerius. Žmonės Jūsų interneto svetainėje apsilanko dėl įvairių priežasčių - ieškodami kontaktų, norėdami susipažinti su siūlomais produktais, o dažnais atvejais įvertinti ar esate solidus ir patikimas paslaugų teikėjas ar prekių pardavėjas.

Tai svarbi Jūsų įvaizdžio dalis, padedanti užtikrinti verslo sėkmę. Ne paslaptis, jog šiuolaikinės internetinių svetainių tendencijos nuolat keičiasi, todėl siekiant sukurti teigiamą įspūdį, savo tinklapiu reikia rūpintis nuolatos, reguliariai jį atnaujinti bei papildyti naujais elementais.

Interneto tinklapių kūrimo procesas

  • Analizė ir tikslų nustatymas;
  • Tinklapio prototipo kūrimas;
  • Interneto svetainės dizainas;
  • Turinio valdymo sistemos integracija;
  • Papildomų funkcijų įdiegimas ir indvidualizavimas;
  • Kokybiško ir visaverčio turinio sukūrimas;
  • Turinio dizainas, maketavimas ir talpinimas;
  • Interneto tinklapio patalpinimas serveryje;
  • Pradinė vidinė SEO optimizacija;
  • Internetinės svetainės palaikymas ir priežiūra.

Patraukli kaina

Svetainės gamybos kainą suformuojame atsižvelgdami į individualius Jūsų poreikius.

Aukšta darbų kokybė

Pagrindinis mūsų tikslas - maksimaliai aukšta darbų kokybė.

Operatyvus darbų atlikimas

Projektai įgyvendinami etapais, optimaliai paskirstant laiko sąnaudas.
Interneto svetainės

Reprezentacinės svetainės

Dažniausiai kuriant reprezentacines svetaines savo klientams rekomenduojame rinktis WordPress turinio valdymo sistemą. Tai itin lanksti ir universali turinio valdymo platforma, kurioje didžiausias dėmesys yra skirtas estetikai, šiuolaikiškiems interneto standartams ir vartotojų naudojimosi patogumui. Šia turinio valdymo sistema yra paprasta išmokti naudotis, todėl galėsite patys nesudėtingai redaguoti ar pridėti naują turinį.

E-komercijos spendimai

Internetinių parduotuvių kūrimui dažniausiai naudojame WooCommerce įrankį. Tai funkcionali ir nesudėtinga sistema su patrauklia vartotojo sąsaja bei SEO optimizacijos galimybėmis. Šis WordPress TVS priedas yra nemokamas, todėl internetinės parduotuvės sukūrimas Jums kainuos gerokai mažiau.

Serverių virtualizacija

Svetainių talpinimas

Internetinės svetainės talpinimas (hostingas) yra svarbus siekiant užtikrinti, kad svetainė būtų pasiekiama bet kuriuo paros metu. Kokybiškas svetainių hostingas užtikrina maksimalų svetainės pasiekiamumų, duomenų saugumą ir greitą tinklapio užkrovimą. Galime pasiūlyti tie įprastas svetainių talpinimo paslaugas, tiek profesionalias, skirtas didelių apimčių projektams.

Į VIRŠŲ