Web Development Services

Optimizavimas paieškos sistemoms

Pagrindinis SEO optimizacijos tikslas - aukščiausios pozicijos paieškos sistemose. Aukštos kokybės SEO optimizacijai atlikti reikia itin plataus spektro žinių ir gebėjimų. Tai ilgas procesas, tačiau efektyvus ir greitai atsiperkantis.

Net 96% visų interneto vartotojų Lietuvoje naudojasi "Google" paieškos sistema.
90% iš jų pasitenkina pirmojo paieškos užklausos puslapio rezultatais.

Interneto rinkos tyrimai

Identifikuojame specifines, nišines paieškos frazes ir išgryninę raktinius žodžius tiriame jų konkurencingumą. Atsižvelgdami į projekto segmentą nustatome bei įvertiname konkuruojančių interneto svetainių įtaką. 

Vidinė tinklapio SEO optimizavimas

ištaisome programinio kodo klaidas. Atsižvelgiant į interneto rinkos tyrimą, bei SEO audito metu sudarytą tinklapio struktūrą, parengiamas ir paskirstomas tikslinės auditorijos poreikius atitinkantis turinys. Svetainė paruošiama monitoringui bei analitikai.

Esamos svetainės SEO auditas

Išanalizuojame esamo tinklapio struktūrą, turinio pateikimo logiką ir HTML kodą. Išskiriame silpnąsias sritis, neatitinkančias užsibrėžtų SEO gairių ir pasiūlome galimus sprendimus vidinei bei išorinei SEO optimizacijai.

Išorinė tinklapio SEO optimizacija

Dar kitaip vadinama atgalinių nuorodų tinklo plėtojimu. Apie jūsų produktus ir/arba paslaugas kuriamas ir platinamas unikalus (ir naudingas!) turinys su specialiomis nuorodomis į atskiras tinklapio sritis. Keliamas interneto svetainės autoritetas.

Parašykite mums apie savo projektą

Leiskite mums padėti Jūsų internetinei svetainei susilaukti daugiau dėmesio!

SEM ir SEO monitoringas, socialinė sklaida, atnaujinimai, autoriteto priežiūra

SEO PaslaugosNuo SEO optimizacijos proceso pradžios nuolat stebime tinklapio pozicijos paieškos rezultatuose pasikeitimus. Konkurencingose nišose raktinių žodžių pozicijų stebėjimas yra ypatingai svarbus. Laiku nesureagavus į konkurentų veiksmus, paieškos sistemos algoritmo pasikeitimus ar kitus pokyčius, pasiektas SEO pozicijas galima prarasti labai greitai. Išlaikyti pasiektas lyderio pozicijas įmanoma tik akylai stebint atitinkamų raktažodžių pozicijų pokyčius bei konkurentų veiksmus. Verta atkreipti dėmesį, jog SEO optimizacija yra ne tik techninis bet ir kūrybinis darbas, glaudžiai susijęs su rinkodaros sritimi. 

Atminkite, kad pirmiausia dėmesys turi būti skiriamas svetainės lankytojui, o ne paieškos robotams. Tinkamai parengtas, kokybiškas ir autoritetingas turinys pritraukia naujus lankytojus. Mūsų siūlomi SEO sprendimai - tai efektyvus ir ilgalaikis tinklapio populiarinimo būdas.  

Svetainės optimizavimas paieškos sistemoms yra gerokai pigesnis už reklamą internete. Esminis"Intellmedia Solutions" uždavinys yra Jūsų verslo pelningumo didinimas. Visuomet stengiamės, kad būtumėte maksimaliai patenkinti pasiektais rezultatais.