Web Development Services

Internetinių tinklapių kūrimas,
talpinimas ir priežiūra

Turime ilgametę patirtį įvairaus sudėtingumo internetinių svetainių kūrime. Taikydami šiuolaikiškus sprendimus, visuomet stengiamės pasiekti maksimalių rezultatų. Siūlome visą paslaugų paketą - nuo idėjos iki svetainės sukūrimo, talpinimo bei tinkamo jos veikimo užtikrinimo.

Effective Web Development Solutions

Jūsų įmonės tinklapis - tai Jūsų vizitinė kortelė internete, padedanti pritraukti ir sudominti potencialius klientus ar verslo partnerius. Žmonės Jūsų interneto svetainėje apsilanko dėl įvairių priežasčių - ieškodami kontaktų, norėdami susipažinti su siūlomais produktais, o dažnais atvejais įvertinti ar esate solidus ir patikimas paslaugų teikėjas ar prekių pardavėjas. Tai svarbi Jūsų įvaizdžio dalis, padedanti užtikrinti verslo sėkmę. Ne paslaptis, jog šiuolaikinės internetinių svetainių tendencijos nuolat keičiasi, todėl siekiant sukurti teigiamą įspūdį, savo tinklapiu reikia rūpintis nuolatos, reguliariai jį atnaujinti bei papildyti naujais elementais.

Reprezentacinės svetainės

Dažniausiai kuriant reprezentacines svetaines savo klientams rekomenduojame rinktis WordPress turinio valdymo sistemą. Tai itin lanksti ir universali turinio valdymo platforma, kurioje didžiausias dėmesys yra skirtas estetikai, šiuolaikiškiems interneto standartams ir vartotojų naudojimosi patogumui. Šia turinio valdymo sistema yra paprasta išmokti naudotis, todėl galėsite patys nesudėtingai redaguoti ar pridėti naują turinį į savo internetinę svetainę.

E-komercijos spendimai

Internetinių parduotuvių kūrimui  dažniausiai naudojame OpenCart turinio valdymo sistemą. Tai funkcionali ir nesudėtinga sistema su patrauklia vartotojo sąsaja bei SEO optimizacijos galimybėmis. Ši turinio valdymo sistema yra nelicencijuojama, todėl internetinės parduotuvės sukūrimas Jums kainuos gerokai mažiau.

Svetainių talpinimas

Internetinės svetainės talpinimas (hostingas) yra svarbus siekiant užtikrinti, kad svetainė būtų pasiekiama bet kuriuo paros metu. Kokybiškas svetainių hostingas užtikrina maksimalų svetainės pasiekiamumų, duomenų saugumą ir greitą tinklapio užkrovimą. Galime pasiūlyti tie įprastas svetainių talpinimo paslaugas, tiek profesionalias, skirtas didelių apimčių projektams.

Interneto tinklapių kūrimo procesas

  • Tikslų nustatymas ir analizė.
  • Tinklapio prototipo kūrimas.
  • Interneto svetainės dizainas.
  • Turinio valdymo sistemos integracija.
  • Papildomų funkcijų įdiegimas ir indvidualizavimas.
  • Kokybiško turinio sukūrimas.
  • Turinio dizainas, maketavimas ir talpinimas.
  • Interneto tinklapio patalpinimas serveryje.
  • SEO - optimizavimas paieškos sistemoms.
  • Internetinės svetainės palaikymas ir priežiūra.
Effective Web Development Solutions